PROMO VIDEO FIRMY pomocí dronu

Máte krásnou prodejnu, firmu nebo jinou provozovnu, která vybízí k nevšednímu úhlu pohledu? Nabízím Vám jedinečnou cestu k tomu, aby Vaši zákaznici viděli Váš interiér/exteriér v co nejkratším a nejefektivnější videu.

Proč?

Ideální nástroj pro prezentaci Vašeho podnikání na sociálních sítích. Rychlé, efektivní video, které diváka přenesou na křídlech malé vážky přes okno do nejhezčích prostor, nebo až třeba do zákulisí Vaší prodejny či firmy. Rychlá doba žádá dynamické video. Nebo rádi koukáte na 7minut dlouhá nezáživná videa?

Jak to realizujeme?

Zkontaktujeme se a vymyslíme první základní myšlenky. Poté obhlídneme prostor, naplánujeme let a scény případných lidí. Začátek a konec je nejdůležitější. Na začátek letu vždy doporučuji začínat tím nejzajímavějším. To je důvod, aby jsme u diváka udrželi pozornost. Dále je pro mne nejlepší plánovat let tak, abychom se nevraceli zpátky do třeba již nezáživné části a taky, abychom zajistili plynulý, smysluplný let. Třeba ostré pravoúhlé zatáčky nejsou něco, co bude divákovi něco na oko příjemné. Tedy, naplánujeme hezkou zaoblenou cestu. A nyní připravíme lidi na pozice a můžeme do vzduchu.

Nutno podotknout, že u těchto tipů videí je nutno pozvat komparz, který ví o celé akci a nekoukají do objektivu či se jinak nepředvídatelně pohybují. To zajišťuje, aby bylo video i herecky precizní.

Postprodukce

Teď už náš čeká jen postprodukce, kde zvolíme hudbu k podtržení celé nálady a doplníme texty, loga a případnou infografiku a můžeme jít směle propagovat Vaší značku či firmu. Díky 10ti letým zkušenostem ve střihu přesně vím, jak na to.

Jsme připraveni?

Tak co, už se Vám rodí nápad na skvělé video? Ano? Ozvěte se, vletíme na to.

Průlet dronem kavárny Bistro J&J v Šumperku, kde mi majitelé a veškerý komparz svěřil důvěru, aby mohlo vzniknout toto nevšední video.
Kavárna a prodejna čokolády v Troubelicích obrazem dronu.
Víte, jak to vypadá ve výrobně čokolády? Pojďte, prolítneme to spolu.
Zajímavě designový prostor vyzívá k zajímavé podobě videa. Zde v ostravské prodejně Kolovna.

Podobné příspěvky